Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Aplicator pentru plase de mezeluri - premium
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri - versiune premium - tub
40,89 lei 36,09 lei
36,09 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Suport pentru aplicatoare de plase Browin
14,79 lei 13,38 lei
13,38 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 5 buc.
28,03 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Cârlige pentru afumat - tip S, ascuțite, 4 mm x 100 mm, 5 buc.
23,75 lei 22,45 lei
4,49 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
63,50 RON/kg
Cameră de afumare din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.419,47 lei
2419,47 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără ramă, modulară, cu controler Wi‑Fi, 320L
6.454,55 lei
6454,55 RON/buc.
Afumătoare electrică dragON PLYWOOD NATURE 100E cu modul de încălzire și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.