Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
Termometru exterior (-50°C până la +50°C) 27cm mix
17,77 lei 15,18 lei
15,18 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 70% arin + 30% fag, 450 g, cl. 8
Capac fi 66 carouri - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Borcan TO 190ml cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
21,03 lei
2,63 RON/buc.
Capac fi 43 carouri - 10 buc.
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 RON/buc.
Capace pentru sticle fi28/18 - mix - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Etichete pentru descrierea plantelor + creion mix 10+20 buc.
12,58 lei 9,60 lei
9,60 RON/buc.
Cleme din plastic pentru prinderea plantelor, mix 50 buc.
8,94 lei 8,17 lei
0,16 RON/buc.
Vsypto mix 3x15 arome, 45x9 g
145,44 lei
3,23 RON/buc.
Vsypto mix 2x15 íz, 30x9 g
99,99 lei
6,67 RON/buc.