Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cleme pentru sertizor de mezeluri - 60 buc.
10,64 lei
0,18 RON/buc.
Ață pentru mezeluri alb-roșu bumbac (240°C) 55 m
15,57 lei
0,28 RON/m
Ață pentru mezeluri din bumbac alb (240°C) 55 m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 15 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 15 cm x 5 m, cu rezistență termică de până la 220°C
16,36 lei 13,10 lei
2,62 RON/m
Plasă pentru mezeluri (până la +220°C), Ø 15 cm, lungime 3 m
8,87 lei
2,96 RON/m
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Fire de carne din bumbac alb (240°C) 55 m
22,45 lei
0,41 RON/m
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.