Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Plasă pentru mezeluri neagră cu dimensiuni de 18 cm x 5 m, cu rezistență termică până la 220°C
22,45 lei 21,03 lei
4,21 RON/m
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, tăiate la 45°, 3 mm x 150 mm, 5 buc.
14,79 lei
2,96 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Membrană colagenică pentru mezeluri, calibru 55 mm, 10 m
33,62 lei
3,36 RON/m
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
4,09 RON/m
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Intestine de oaie - fi 22/24 mm, pe benzi, 15 m
39,47 lei
2,63 RON/m
Umplutor orizontal 2,5 kg, cu piston din silicon
176,61 lei 158,43 lei
158,43 RON/buc.
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2