Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Măsurarea extractului aparent
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Reactiv pentru măsurarea acidității
26,09 lei
260,90 RON/l
Cilindru gradat din material plastic pentru măsurători cu instrumente de măsurare a lichidelor, 25 cm
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Zahărmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare: -5-35°Blg
34,53 lei 21,03 lei
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
Termometru cu cristale lichide (+16°C până la +30°C) 13cm
10,23 lei
10,23 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l