Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
VSYPTO cu gust de Măr și Mentă, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
Esență cu aromă de coacăze negre cu aromă naturală pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml