Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Cilindru gradat din material plastic pentru măsurători cu instrumente de măsurare a lichidelor, 25 cm
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Alcoolmetru Mini
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
11,81 lei
590,50 RON/kg
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
908,50 RON/kg
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg