Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Alcoolmetru în eprubetă rezistentă la spargere
Alcoolmetru cu termometru
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
425,00 RON/l
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Senzor multifuncțional de calitate a aerului
354,53 lei
354,53 RON/buc.