Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Râșniță manuală de cafea cu reglaj
71,42 lei
71,42 RON/buc.
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l
Glucoamilază
17,78 lei
4445,00 RON/kg
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre, cu infuzor și cană
236,35 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
11,81 lei
590,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Brewkit Coopers 86 zile Pilsner
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg