Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Termometru electronic de cameră, alb
58,55 lei 50,26 lei
50,26 RON/buc.
Stație meteo RCC, DCF – electronică, iluminată, fără fir, senzor, neagră
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Stație meteo RCC, DCF – electronică, fără fir, cu senzor iluminat, albă
151,93 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Stație meteo RCC – electronică, iluminată, fără fir, senzor, neagră
137,64 lei 122,05 lei
122,05 RON/buc.
Termometru electronic de cameră Soens, negru
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 24h
24,53 lei
136,28 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg