Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Irigator pentru plante – frunză transparentă cu picior ceramic, 120 ml
16,61 lei 11,81 lei
11,81 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză verde cu picior ceramic, 120 ml
Irigator pentru plante – frunză verde, 120 ml
5,70 lei 2,71 lei
2,71 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză transparentă, 120 ml
Sfoară de sisal 1,8 mm/115 m/250 g
17,78 lei
0,15 RON/m
Coș de grădină / pentru balon 5 L
7,39 lei
7,39 RON/buc.
Iarbă de bison - Hierochloe odorata 12 buc. / 4 L
10,39 lei
0,87 RON/buc.
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
61,58 RON/kg
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g