Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Termometru culinar cu sondă wireless Bluetooth
322,06 lei
322,06 RON/buc.
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Termometru pentru grătar și BBQ, de la 50 la +500°C, bimetalic, 5,3cm
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Clești din lemn, 22 cm
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Clești din lemn 17 cm
4,14 lei 3,38 lei
3,38 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Termometru de bucătărie cu Bluetooth, 2 sonde
170,13 lei
170,13 RON/buc.