Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
98,88 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 24h
24,53 lei
136,28 RON/kg
Drojdie Turbo Cold 120 g
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg