Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Modul distilator - vizor - fi 48,3mm lung. 100mm
210,38 lei
210,38 RON/buc.
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l