Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparatele de sigilat 320620 și 320623
17,65 lei
8,82 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Cărbune activ de cocos pentru plante 0,9 L
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.