Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
MicroBerărie ECO 2
272,71 lei
272,71 RON/buc.
MicroBerărie "1"
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Aplicator pentru plase de mezeluri - premium
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m