Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82-66
2,34 lei
2,34 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Etichete pentru conserve 84mm/46mm autocolant 30buc.
5,57 lei 5,32 lei
0,18 RON/buc.
Termometru pentru conserve (0°C până la +100°C) 22cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan multifuncțional 18L cu capac
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 15L
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Borcan multifuncțional 12L cu capac
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 10L
27,39 lei
27,39 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 8L
24,40 lei 22,97 lei
22,97 RON/buc.
Borcan multifuncțional, rezistent la spargere, cu capac negru, 5L
18,56 lei
18,56 RON/buc.