Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Formă pentru brânză – inimioară – 100 g
2,97 lei
2,97 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Șuncărar – Słuszny kęs 1,5 kg
102,58 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l