Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Oală din fontă pentru coacere, 5.5 L
255,24 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Oală din fontă cu tigaie, 3,5 L
255,81 lei 242,83 lei
242,83 RON/buc.
Aplicator pentru plase elastice de mezeluri
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 17,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Oală romană rotundă 4 L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Vsypto Ice Tea Piersică - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Struguri - set 15x9g
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Vsypto Ice Tea Piersică - set 15x3g
28,56 lei
1,90 RON/buc.
Vsypto Strugure - set 15x3g