Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Afumătoare cu Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ cu modul electric de încălzire și controler, pe lemne
4.583,13 lei
4583,13 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Set universal - afumătoare pentru balcon
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Clipsuri pentru prinderea plantelor 20 buc. (8x mari/12x mici)
14,01 lei 12,71 lei
12,71 RON/buc.
Clește pentru mezeluri + 60 de clipsuri
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg
Fulgii de stejar american puternic prăjiți, 500g
70,10 lei
70,10 RON/buc.