Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
Sondă pentru termometru de bucătărie (185800, 185909)
36,87 lei
36,87 RON/buc.
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 18 cm x 3 m, cu rezistență termică până la 220°C
25,05 lei 21,03 lei
7,01 RON/m
Absorbant de mirosuri de fermentație + tub de fermentație silențios + cărbune activ din nucă de cocos 200 g
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Absorbant de mirosuri de fermentație cu tub Maxi și cărbune
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.