Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Termometru pentru coacerea cărnii (0°C până la +120°C) 12,5cm
27,65 lei
27,65 RON/buc.
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko cu semințe de ridiche
50,26 lei
50,26 RON/buc.
Irigator pentru plante - plăcuță albă cu picior ceramic, 200 ml
19,59 lei 12,71 lei
12,71 RON/buc.
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg
Stație meteo marca Soens – electronică, cu senzor extern fără fir
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
107,78 lei
63,40 RON/kg
Borcan multifuncțional 18L cu capac
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 15L
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Borcan multifuncțional 12L cu capac
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 10L
27,39 lei
27,39 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 8L
24,40 lei 22,97 lei
22,97 RON/buc.