Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Termometru pentru bere (0°C până la +100°C) 31,5cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Mixer din plastic 48 cm
18,17 RON/buc.
MicroBerărie "1"
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Set pentru transferul vinului și berii cu supapă de reținere
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
107,78 lei
63,40 RON/kg
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 25 L
101,29 lei
101,29 RON/buc.