Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Capsator cu 2 brațe „Greta”
89,60 lei
89,60 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Set pentru transferul vinului și berii cu supapă de reținere
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Termometru cu cristale lichide (0°C până la +40°C) 15cm
15,05 lei
15,05 RON/buc.
Termometru cu cristale lichide (+16°C până la +30°C) 13cm
10,23 lei
10,23 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Termometru pentru bere (0°C până la +100°C) 31,5cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac și coș din plastic
30,12 lei
30,12 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac
27,65 lei
27,65 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg