Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
pH Metru pentru Sol
30,38 lei
30,38 RON/buc.
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru iaurt
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu mâner, 10 L
76,61 lei 64,92 lei
64,92 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 20 L
96,07 lei 93,49 lei
93,49 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 15 L
86,99 lei 80,51 lei
80,51 RON/buc.
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Stație meteo – electronică, fără fir, neagră
50,26 lei
50,26 RON/buc.
Termometru electronic de bucătărie încărcat manual
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.