Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Portocală
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg