Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.