Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Suport/cârlig pentru capacul oalei sau cazanului din fontă
33,62 lei 26,87 lei
26,87 RON/buc.
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
367,40 RON/l
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
35,71 RON/kg
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Vsypto Ice Tea Lămâie - set 15x9g
51,94 lei
3,46 RON/buc.