Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Membrană colagenică pentru mezeluri Ø 55 mm - 4 m
22,58 lei 21,03 lei
5,26 RON/m
Mașină de umplut cârnați orizontală 5 kg
354,53 lei 338,95 lei
338,95 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 3 kg
242,83 lei 218,17 lei
218,17 RON/buc.
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
40,90 lei
4,09 RON/m
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Garnitură pentru pistonul umplutoarelor verticale 3, 5, 7 L
23,49 lei
23,49 RON/buc.
Membrană colagenică pentru mezeluri, calibru 55 mm, 10 m
33,62 lei
3,36 RON/m
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, 15 buc.
47,64 lei 46,09 lei
3,07 RON/buc.
Sfoară pentru mezeluri din in mat (240°C) 190 m
38,31 lei
0,20 RON/m
Cârlige pentru afumare - S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 5 buc.
28,03 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.