Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri neagră cu dimensiuni de 18 cm x 5 m, cu rezistență termică până la 220°C
22,45 lei 21,03 lei
4,21 RON/m
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, tăiate la 45°, 3 mm x 150 mm, 5 buc.
14,79 lei
2,96 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Șuncar - Micul răsfăț 0,8 kg
89,59 lei 83,09 lei
83,09 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Pungi din folie pentru șuncar 1,5 kg - 20 buc.
18,16 lei 14,79 lei
0,74 RON/buc.