Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de module cu controler Wi‑Fi - dragON IQ 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.964,94 lei
1964,94 RON/buc.
Set de module electrice cu controler Wi‑Fi – dragON IQ 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.837,66 lei
1837,66 RON/buc.
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Set de module electrice cu controler digital - dragON 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.235,06 lei
1235,06 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module electrice cu controler digital și generator de fum JET 2 LONG
1.701,30 lei
1701,30 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module electrice cu controler digital și generator de fum JET 1 LONG
1.597,40 lei
1597,40 RON/buc.
Set universal - afumătoare pentru balcon
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Bare din oțel pentru afumătoarea electrică dragON 330275, set de 4
34,01 lei
8,50 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, set 5 buc.
19,46 lei 18,17 lei
3,63 RON/buc.
Bare pentru afumătoare din placaj, lung. 46 cm, Ø 1 cm, 4 buc.
67,51 lei 66,23 lei
16,56 RON/buc.
Bare pentru afumătoare din lemn (450 mm) 4 buc.