Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Suport pentru brânzeturi, 25x25 cm
19,07 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Ceară pentru brânzeturi, 150 g
18,17 lei
121,13 RON/kg
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Formă de brânză rotundă Ø 10 x 5,5 cm pentru 250 g
10,50 lei 9,86 lei
9,86 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, 15 buc.
47,64 lei 46,09 lei
3,07 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 5 buc.
28,03 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.