Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
11,81 lei
590,50 RON/kg
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă metalică, 10 buc.
114,27 lei
11,43 RON/buc.
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
102,70 RON/kg
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.