Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pectină pentru gemuri - citrică amidată pentru gelificare, 20 g
8,17 lei
408,50 RON/kg
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Pectoenzim
10,39 lei
1039,00 RON/l
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Set pentru cidru 20 L
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg