Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Matcha-Caise, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
17,78 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Recipient de fermentare - imprimat, capac, 15 L
37,65 lei
37,65 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri – Fructul pasiunii-Piersică, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg