Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Sticlă Ploscă 500 ml cu capac, 6 buc.
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Vinistart, 34 g
9,99 lei
293,82 RON/kg
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
499,50 RON/kg
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g