Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L în coș de plastic
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 15 L
96,08 lei
96,08 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 15 L
86,99 lei 80,51 lei
80,51 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Nutrient pentru vin Kombi Vita - 10g
7,13 lei
713,00 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Set de module electrice cu controler digital - dragON 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.235,06 lei
1235,06 RON/buc.