Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Umplutor vertical pentru cârnați – 2,5 kg
279,20 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 4 kg
22,18 lei
22,18 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 3 kg
20,64 lei
20,64 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 2,5 kg
19,19 lei
19,19 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical de 5 kg
23,49 lei
23,49 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Pâlnii de rezervă pentru umplutor vertical Browin de 5 kg, 6 buc.
35,83 lei
5,97 RON/buc.
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
171,06 RON/kg
Piston din silicon fi14,2 cm pentru umplutori de 5 kg
35,83 RON/buc.
Piston din silicon fi12,8 cm pentru umpluturi de 4 kg
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Piston din silicon fi11,5 cm pentru umpluturi de 3 kg
28,16 lei
28,16 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Piuliță pentru aparatele de umplut cârnați Browin nr. 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m