Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Corkuitor cu 2 brațe metalic d.22
188,30 lei
188,30 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Sifon automat cu supapă și mâner - 64 cm
97,39 lei
97,39 RON/buc.
Bandă de grădină cu arici, verde, 15 mm x 5 m
21,02 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Deschizător universal 2 în 1 pentru borcane fi 66 și 82
12,97 lei
12,97 RON/buc.
Cleme din plastic pentru prinderea plantelor, mix 50 buc.
8,94 lei 8,17 lei
0,16 RON/buc.
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Bază Mobilă pentru afumătoare dragON 330275
255,82 lei
255,82 RON/buc.
Cuie, ancore pentru fixarea trambulinei, 4 buc.
75,31 lei 33,49 lei
8,37 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 30 L - Perun
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Distilator modular Convex electric 60 L - Perun XXL
Corkuitor de podea
392,21 lei
392,21 RON/buc.
Capac convex 30 L pentru recipient din oțel
118,18 lei
118,18 RON/buc.