Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de pasat roșii
66,23 lei 55,31 lei
55,31 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Presă cu cadru pentru fructe - oțel inoxidabil, 1,2 l
418,18 lei
418,18 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Germinator de borcan Twist-off + 5 pachete de semințe
40,77 lei
40,77 RON/buc.
Sită pentru pâlnie
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82-66
2,34 lei
2,34 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Set - pâlnie din plastic fi25 cu sită
28,04 lei
28,04 RON/buc.