Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Recipient de sticlă 545 ml, cu capac pentru agățat
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 350 ml, cu capac pentru agățat
7,39 lei
7,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 235 ml, cu capac pentru agățat
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 lei
17,78 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
63,50 RON/kg
Etichete autoadezive model folk 85/55 mm - 20 buc.
14,01 lei 12,71 lei
0,64 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.