Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru ambalare în vid - manual
27,00 lei 21,94 lei
21,94 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
17,65 lei
8,82 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparatele de sigilat 320620 și 320623
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 0,8 kg - 20 buc.
13,62 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 3,0 kg - 20 buc.
19,07 lei 17,25 lei
0,86 RON/buc.
Pungi din folie pentru șuncar 1,5 kg - 20 buc.
18,16 lei 14,79 lei
0,74 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg