Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Capace fi 26 mm - 100 buc.
16,61 lei
0,17 RON/buc.
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Esență cu aromă de mentă pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Clema pentru furtunuri
3,22 lei
3,22 RON/buc.
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Set - pâlnie din plastic fi25 cu sită
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
MicroBerărie "1"
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Termometru cu cristale lichide (+16°C până la +30°C) 13cm
10,23 lei
10,23 RON/buc.
Vinistart Complex, 20 g
499,50 RON/kg
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.