Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Borcan TO, gros 580ml cu capac colorat fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.
Aparat vertical de umplut cârnați - 3 kg
320,75 lei 302,58 lei
302,58 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Mașină verticală de umplut cârnați 5 kg
472,71 lei 444,16 lei
444,16 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați verticală 4 kg
374,01 lei 348,04 lei
348,04 RON/buc.
Tub de fermentație MAXI cu dop de protecție
6,61 lei
6,61 RON/buc.
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Formă de brânză rotundă Ø15 x 7cm pentru 1200 g
35,44 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Formă de brânză rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 800 g
25,16 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Protecții de grădinărit pentru genunchi - din spumă
30,89 lei 28,04 lei
14,02 RON/buc.