Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Presă cu cadru pentru fructe - oțel inoxidabil, 1,2 l
418,18 lei
418,18 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Sac filtrant pentru presă cu cadru 12 l 60g/cm2
40,51 lei
40,51 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82-66
2,34 lei
2,34 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.