Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de coacăze negre cu aromă naturală pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
29,21 lei
278,19 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei
27,39 RON/buc.
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Formă de brânză pătrată 11 x 11 x 8,5 cm pentru 500 g
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.