Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Folie gofrată tip mânecă – pentru aparat de vidat, 28x600cm
29,35 lei
4,89 RON/m
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Sac pentru murături - pentru butoi 30L - 5 buc.
16,36 lei
3,27 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi 20 L - 5 buc.
13,38 lei
2,68 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.
Folie gofrată tubulară - pentru aparat de vidat, 25 x 600 cm
26,61 lei
4,43 RON/m
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, albe semitransparente cu dop, 400ml, 4 buc.
36,74 lei 34,53 lei
8,63 RON/buc.
Bile de irigare, transparente, 400 ml, 4 buc.
40,50 lei 31,03 lei
7,76 RON/buc.