Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Termometru de cameră cu model (-20°C până la +50°C) 15cm
13,75 lei
13,75 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +60°C) 28cm mix
22,33 lei 18,95 lei
18,95 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +50°C) 16cm
13,37 lei 10,90 lei
10,90 RON/buc.
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Distilator modular 18 L Munin convex
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
4,09 RON/m
Dop natural, cilindric d.22x38 20buc.-aglomerat
17,13 lei
0,86 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 10 buc.
14,92 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.