Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Platou rotativ din ardezie fi30cm
84,40 lei 79,22 lei
79,22 RON/buc.
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Grătar pe gaz dragON BBQ201, 18,8 kW, argintiu
3.050,64 lei 2.487,01 lei
2487,01 RON/buc.
Grătar pe gaz dragON BBQ101, 11,7 kW, negru-argintiu
2.206,49 lei 1.296,10 lei
1296,10 RON/buc.
Termometru pentru cuptor (0°C până la +300°C) Ø4,4cm
10,51 lei
10,51 RON/buc.