Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 15 L
96,08 lei
96,08 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 10 L
83,09 lei
83,09 RON/buc.
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 20 L
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 15 L
86,99 lei 80,51 lei
80,51 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu mâner, 10 L
76,61 lei 64,92 lei
64,92 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g